Хочете суперврожай? Вчіться правильно вибирати саджанці малини!

Будь-якого садівника, який займається вирощуванням малини, цікавить, як досягти високого врожаю. Вдається це далеко не кожному. Адже звичайні сорти малини часто піддаються впливу різних шкідників. А взимку підмерзають і піддаються висушуванню. Що ж робити? Відкриємо вам секрет, який знають всі досвідчені садівники. Величезну роль в одержанні гарного врожаю відіграє правильний вибір сорту. У цій статті мова піде не про звичайну малину, а про ремонтантну. Саме вона допоможе вам збільшити врожайність і отримати красиві, смачні і корисні ягоди. Ви дізнаєтеся про особливості цих сортів, а також про те, як же правильно вибирати саджанці ремонтантної малини.

Отже, що ж такого особливого в цій малині? Дивіться самі. Вона виростає і встигає дати урожай за один сезон. Звичайні сорти далеко не такі швидкі. Як правило, звичайна малина в перший рік дає пагони. Вони повинні перезимувати, і лише після цього можна чекати врожаю. Вирощуючи ремонтатні сорти малини, ви будете забезпечені смачними ягодами аж до самого снігу. Крім того, така малина не уражається шкідниками і не схильна до хвороб. На зиму її вкривати не потрібно, оскільки вона й так не замерзає. Ще одна перевага - невелика кількість пагонів, малина не розростеться випадково по всій ділянці.

Які сорти вважають ремонтантними?

Це ті сорти, які плодоносять в основному на однорічних пагонах. Відомі вони вже близько 200 років. Великий внесок у їх створення був зроблений за кордоном. Але і в Україні досвід використання ремонтантних сортів дуже позитивний. Кращі сорти мають вагу 5-15 м, вони дуже красиві, великого розміру, смак - чудовий. Ягоди щільні, характеризуються хорошою транспортабельністю. Колір - світло-жовтий, яскраво-оранжевий і рубіново-червоний.

Саджанці малини Полка

Якщо ви бажаєте купити саджанці ремонтантної малини, зверніть увагу на такий сорт як малина Полка. Це справжній еталон, один з кращих сортів у Європі. Отриманий він у 1993 році дослідної станції садівництва Польщі

Малина Полка характеризується високою врожайністю. Дозріває в кінці липня - початку серпня, а плодоносить до кінця вересня-жовтня, аж до перших заморозків. Плоди ягоди - яскраво-червоні, блискучі, середньої величини. Чудова якість - неперевершений десертний смак. Але зауважте - ніякої нав'язливої нудотності, адже цукор в малині збалансований.

Купити саджанці ремонтантної малини і багатьох інших сортів пропонує компанія СПД Музичук. Саме тут на вас чекають ексклюзивні саджанці, які відповідають найвищим стандартам якості. При великих обсягах замовлення компанія надає вагомі знижки.